StoryEditorSylwester 2022/2023!

Prywatka nie dla Ciebie? Poznaj ciekawe pomysły na spędzanie sylwestra

29.12.2022., 16:00h

Co robić w sylwestra? Powtarzać stary imprezowy schemat, czy odważyć się na mniej konwencjonalne pomysły? Gdzie i z kim się bawić w ten wieczór? Jaką opcję wybrać, żeby ta noc była niezapomniana?

Sylwester na warsztatach

Jeśli nie interesują cię huczne imprezy, warto skierować się w stronę uważności i spokojnych spotkań, przy okazji których możesz się czego nauczyć. Grupowa joga i medytacja, a może warsztaty dla par z tantry – wschodniej sztuki miłości?  To bardzo piękne i umacniające eventy, których nie da się zapomnieć!

image
FOTO: Envato Elements

Sylwester z gotowaniem

Postaw na warsztaty z pichcenia. Kuchnia meksykańska, francuska, azjatycka, a może włoska? Jeśli nie przepadacie za organizowanymi przez innych wydarzeniami, weźcie sprawy w swoje ręce i przygotujcie wieczór z gotowaniem, muzyką i dekoracjami. Wybierzcie skomplikowany przepis, podzielcie się zadaniami i stwórzcie danie swoich marzeń!

image
FOTO: Envato Elements

Sylwester filmowy

W ten wyjątkowy dzień w polskich kinach są organizowane maratony filmowe, najczęściej z poczęstunkiem, lampką szampana i innymi atrakcjami. To idealna opcja dla maniaków kinowych, którzy stronią od hucznych i zatłoczonych imprez. Innym wariantem jest stworzenie „sali kinowej” w domu. Wystarczy projektor lub większy ekran, przytulny koc, przekąski i niezapomniany wieczór murowany!

image
FOTO: Envato Elements

Sylwester kulturalny

Dla wielbicieli sztuki i wydarzeń kulturalnych wiele instytucji organizuje tematyczne spotkania z ciekawymi eventami. Spędzenie sylwestra w teatrze, operze lub filharmonii to nie lada gratka! To nieco bardziej wyrafinowany sposób na ten wyjątkowy wieczór i pretekst, aby założyć eleganckie kreacje!

image
Czar wspomnień

Gdzie się podziały tamte prywatki? Jak bawiono się na sylwestra w PRL?

Relaks i masaże

A może wybierzcie się do SPA? Basen, sauna, masaże i gorące kamienie – to całkiem niezły sposób na przywitanie 2023 roku! Opcja przygotowania domowego SPA też jest kusząca. Świeczki, maseczki, kąpiel w pachnących olejkach przy winie, kadzidłach i nastrojowej muzyce to przyjemna opcja!

image
FOTO: Envato Elements

Inne pomysły:  

  • malowanie obrazów przy winie i nie tylko,
  • stworzenie kapsuły czasu i zakopanie jej w ogrodzie,
  • wieczór planszówek,
  •  bal maskowy,
  • impreza w stylu PRL,
  • piżama party,
  • sylwester w dresie,
  • sylwester na basenie,
  • sylwester w górach (kulig, śnieżne zabawy, spotkanie w karczmie),
  • maraton biegowy w sylwestra.

 

Angelika Drygas

Fot. envato elements

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. czerwiec 2024 01:40