StoryEditorGwiazdy na wsi

Co Ty wiesz o miodzie. Linda kręci miód

26.07.2023., 18:00h
Bogusław Linda to kultowy aktor, symbol polskiego kina! Jego popularność w latach 90. była nie do zakwestionowania. Aktor rzadko dzieli się kadrami ze swojego życia, a tymczasem okazuje się, że bliskie jest mu wiejskie życie i… kręcenie miodu!

Na Instagramie aktor z zachwytem zajmuje się kręceniem miodu. W ostatnim czasie Bogusław Linda coraz więcej publikuje w mediach społecznościowych – nie są to jednak ujęcia z luksusowych destynacji, a raczej z regionów rodzimych.

Bogusław Linda nad jeziorem

Aktor na swoim instagramowym profilu podzielił się z fanami wrażeniami z wypoczynku na polskiej wsi. Na migawkach widać piękne jezioro i wędkarzy, a sam Linda wskakuje do kajaka. Jest wyjątkowo sielsko. Widać, że aktor ma prawdziwą frajdę z przebywania w otoczeniu natury!

Bogusław Linda – gdzie mieszka

Wypoczynek aktora ma miejsce prawdopodobnie w okolicy Michałowic. To w tych rejonach, ok. 20 km od centrum Warszawy Bogusław Linda, Lidia Popiel i ich córka zamieszkali w malowniczej wsi Komorów. Pod jednym ze zdjęć z przejażdżki rowerowej w lesie napisał: – Każda wolna chwila spędzona gdzieś z dala od zgiełku jest najlepsza. Podobno stopy postawienie stóp bezpośrednio na ziemi, nie na bruku, asfalcie daje energię. Wierzycie?

Bogusław Linda – najlepsze role

Bogusław Linda grał u Krzysztofa Kieślowskiego, Agnieszki Holland, Andrzeja Wajdy i oczywiście u Władysława Pasikowskiego. Dla jego kariery najmocniejsza okazała się jednak rola Franza Maurera w "Psach". Tam pokazał się od zupełnie innej strony i zaczął być kojarzony z wizerunkiem polskiego twardziela. Inne filmy z jego udziałem, które odbiły się szerokim echem to „Psy 2”, „Sara”, „Tato”, „Pan Tadeusz”, "Quo Vadis”, "Powidoki".

image
Gwiazdy na wsi

Cezary Pazura i jego żona Edyta cieszą się pięknym domem na wsi

Jak założyć własną pasiekę?

Założenie pasieki rządzi się swoimi prawami. Przykładowo, pasieka powinna znaleźć się 10 m odległości od drogi; należy postawić ogrodzenie o wysokości 3 m, oddzielające ogród od działki sąsiada; trzeba wykupić ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w przypadku użądleń osób i zwierząt z otoczenia. Warto też sprawdzić, czy członkowie rodziny nie są uczuleni na jad pszczeli. Posiadanie pasieki zgodnie z prawem należy zgłosić Powiatowemu Inspektoratowi Weterynarii.

Angelika Drygas

Fot. boguslaw_boogie_linda/Instagram i screen - boguslaw_boogie_linda/Instagram 

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. lipiec 2024 17:39