StoryEditorKino na weekend

“Nic na siłę” - romantyczny HIT z podlaską wsią w tle! Warto obejrzeć?

Jeżeli chcesz obejrzeć lekki i zabawny film, który ukoi cię pięknymi wiejskimi kadrami, koniecznie wybierz “Nic na siłę”. Akcja tej nowej polskiej komedii romantycznej toczy się na malowniczym Podlasiu i gwarantujemy, że obok zniewalających ujęć wsi i przyrody nikt nie przejdzie obojętnie! Co jeszcze znajdziemy w tym filmie?

O czym jest film “Nic na siłę”? 

Film “Nic na siłę” to nowa polska produkcja Netflixa, która już podbija serca widzów w całym kraju i poza granicami. Opowiada historię Oliwki, młodej kobiety, która porzuca życie we Wrocławiu na wieść o śmierci babci. Okazuje się jednak, że przedsiębiorcza staruszka nie umarła, lecz ukartowała wszystko, by ściągnąć ukochaną wnuczkę na Podlasie. Choć Oliwka wścieka się za ten podstęp, daje się przekonać, by spędzić kilka dni w gospodarstwie babci we wsi Boćki. Tam jej życie całkowicie się odmienia za sprawą rolnika z sąsiedztwa, który jednak wcale nie jest taki, jak mogłoby się wydawać... Chcesz poznać tajemnicę Kuby i dowiedzieć się, jak potoczyły się losy Oliwki? Obejrzyj “Nic na siłę”! 

Kto gra w komedii romantycznej “Nic na siłę”? 

Film “Nic na siłę” to prawdziwa gratka dla miłośników polskiego kina. Gra tam bowiem rodzima śmietanka aktorska! W roli głównej oglądamy Annę Szymańczyk, która podbiła serca widzów jako Zośka w nowej wersji “Znachora”. Rolnik z sąsiedztwa, Kuba, to Mateusz Janicki. Z kolei charyzmatyczną babcię Halinę gra Anna Seniuk. Towarzyszy jej zakochany przyjaciel, Jan – w tej roli Artur Barciś. Prócz tego na ekranie zobaczymy także między innymi Cezarego Żaka, Piotra Roguckiego czy Filipa Gurłacza. 

Przeczytaj także: Anna Szymańczyk, Zośka ze "Znachora" dostrzega piękno polskiej wsi

Co ciekawe, na planie filmu “Nic na siłę” pojawili się także inni aktorzy. Chodzi o zwierzęta, których w tej komedii zobaczymy całą masę. Miłośnicy programu “Rolnicy. Podlasie” natychmiast je rozpoznają: to między innymi krowa Florka oraz kozy z Rancza Laszki, prowadzonego przez jedną z bohaterek tego telewizyjnego show, Emilię Korolczuk. 

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Sławni aktorzy na ranczu Emilki z “Rolnicy. Podlasie”! Co się wydarzyło w Laszkach? 

Gdzie kręcono film “Nic na siłę”? 

Oglądając nową polską komedię romantyczną od Netflixa nie sposób nie dać się oczarować magii Podlasia. “Nic na siłę” kręcono właśnie w tym przepięknym zakątku Polski. Plenery zlokalizowane były między innymi w skansenie w Koźlikach, Kaniukach, Kożynie, Ciełuszkach, Wojszkach, wreszcie w tytułowych Boćkach. Ekipa filmowa odwiedziła również skansen w Ciechanowcu i tam powstało wiele scen do filmu. 

“Nic na siłę” - dlaczego warto obejrzeć ten film? 

Film “Nic na siłę” to doskonała propozycja dla miłośników komedii romantycznych. Spodoba się także wszystkim, którzy lubią piękne ujęcia polskiej wsi. Ważną rolę w filmie odgrywa także jedzenie - jeśli lubisz patrzeć, jak ktoś pichci, spędź wieczór z tą komedią! To lekkie kino dla każdego, kto przepada za szczęśliwymi zakończeniami. Doskonała propozycja na wolny wieczór!

 

Zuzanna Ćwiklińska

fot. Netflix PL/Facebook

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 16:44