StoryEditorKamila Boś z "Rolnik szuka żony"

Jak Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" świętowała 30 urodziny?

02.03.2023., 18:00h
Kamila Boś to jedna z uczestniczek 8 edycji programu "Rolnik szuka żony", która szczególnie zapadła w pamięci widzów. Choć od udziału rolniczki w show minęło już trochę czasu, to wciąż pozostaje w kontaktach z fanami, dzieląc się kadrami z życia prywatnego. Niedawno Kamila obchodziła swoje 30 urodziny i jak na królową przystało, wyprawiła z tej okazji huczne przyjęcie.

Jak potoczyła się historia Kamili Boś w "Rolnik szuka żony"?

Kamila Boś wzięła udział w programie "Rolnik szuka żony" za namową przyjaciółki, która wysłała za nią zgłoszenie. Początkowo rolniczka byłą niechętnie nastawiona do występu przed kamerami, jednak przełamała się i podjęła wyzwanie. O serce młodej kobiety przyjechało walczyć wielu mężczyzn, ale spośród nich udało wybrać się zwycięską trójkę. Po zakończeniu etapu randek do gospodarstwa Kamili pojechali Adam, Tomasz i Jan.

image

Kamila Boś w dniu 30 urodzin

FOTO: Instagram/kamila.bos

Relacje między rolniczką, a kandydatami rozwijały się różnie. Jako pierwszy do domu pojechał Jan, ponieważ między nim a uczestniczką doszło do sprzeczki. Finał starań o serce Kamili rozegrał się pomiędzy Adamem i Tomaszem. Choć rolniczka miała nadzieję, że wybór Adama otworzy jej drogę do miłości, to ich znajomość na gruncie partnerskim zakończyła się już podczas rewizyty. Dziś Kamila jest wciąż silną, niezależną i przedsiębiorczą kobietą. Pomimo dużej popularności, którą zyskała po udziale w programie, nie została influencerką, choć w mediach występuje dość często.

30 urodziny Kamili z "Rolnik szuka żony"

Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" skończyła 30 lat 15 lutego, a swoją wymarzoną imprezę urodzinową wyprawiła dwa dni później. Zanim jednak doszło do wspólnej celebracji, w której wzięli udział członkowie rodziny i przyjaciele, rolniczka zdradzała, co wydarzy się z okazji jej jubileuszu. W domu Kamili gościła ekipa programu "Pytanie na śniadanie", a na Instagramie publikowała zdjęcia z przymiarek różnych sukni.

image

Kamila Boś w dniu 30 urodzin

FOTO: Instagram/kamila.bos

Ostatecznie podczas imprezy urodzinowej wystąpiła w czerwonej, asymetrycznej, błyszczącej sukni w stylu hiszpanki, do której dopasowała złote czółenka na obcasie, którą uszył projektant, Robert Czerwik. O fryzurę Kamili zadbała Agnieszka Koper znana na Instagramie jako aga.superhair, natomiast makijaż wykonała Gosia Bryła, makijażystka z Warszawy. Nie zabrakło również tańca w wykonaniu jubilatki, który trenowała pod okiem profesjonalnego tancerza.

image

Kamila Boś w dniu 30 urodzin

FOTO: Instagram/kamila.bos

Czy wśród gości Kamili Boś byli uczestnicy "Rolnik szuka żony"?

Pomimo tego, że nie wszystkim uczestnikom programu "Rolnik szuka żony" udaje się znaleźć miłość w trakcie jego trwania, to przyjaźnie powstające na planie są naprawdę trwałe. Również Kamili udało się znaleźć przyjaciół, którzy pojawili się również na imprezie urodzinowej.

image

Kamila Boś w dniu 30 urodzin

FOTO: Instagram/kamila.bos

Rolniczka utrzymuje kontakt z Elżbietą Czabator i Stanisławem Pytlarzem, uczestnikami 8 edycji show. W ostatnim czasie nie brakowało plotek na temat rzekomego związku rolnika i Kamili. Szybko jednak okazało się, że to złudne wnioski. Jako pierwsza w sprawie wypowiedziała się Elżbieta, która przyznała na Instagramie, iż Kamila i Stanisław są parą, ale przyjaciół, następnie do plotek odniosła się Boś, odpowiadając przecząco na pytanie reportera śniadaniówki, dotyczące tego, czy jest zakochana, a ostatecznie temat zamknąć postanowił Stanisław, pisząc na Instagramie, że nie jest z Kamilą i nigdy nie będzie.

"Rolnik szuka żony", czy będzie 10 edycja programu?

28 lutego 2023 r. minął termin przesyłania zgłoszeń do 10 edycji programu "Rolnik szuka żony". Wciąż jednak nie wiadomo, czy emisja kolejnej odsłony show na pewno się odbędzie, ponieważ o możliwości przesyłania zgłoszeń nie poinformowano w ostatnim z odcinków 9 edycji. To dzięki publikacjom ogłoszenia o naborze w mediach społecznościowych byłych uczestników i kandydatów, a także na oficjalnych stronach instytucji rolniczych np. Krajowych Ośrodków Doradztwa Rolniczego, rolnicy dowiedzieli się, że mogą wysyłać swoje zgłoszenia do "Rolnik szuka żony" 10.

oprac. Justyna Czupryniak

zdjęcia: instagram/kamila.bos

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. czerwiec 2024 23:04