StoryEditorPolityk na wsi

Zobacz, jak mieszka Michał Kołodziejczak!

07.04.2024., 18:00h
Jaki styl prezentują wnętrza domu Michała Kołodziejczaka? Czy polityk stawia na nowoczesne rozwiązania, a może łączy tradycję z tym, co aktualnie modne? Gdzie dokładnie znajduje się jego dom?

Michał Kołodziejczak 

Michał Kołodziejczak od 2023 roku jest sekretarzem stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Jeszcze niedawno był symbolem protestów rolników i dzięki nim zyskał popularność, a dziś znajduje się po tej drugiej stronie – jako członek rządu. Swojego czasu został okrzyknięty przez media "nowym Lepperem". Michał Kołodziejczak jest założycielem i prezesem ruchu społeczno-politycznego Agrounia i rolnikiem – swoją działalność polityczną łączy z prowadzeniem sporego gospodarstwa rolnego.

Michał Kołodziejczak ma dom pod Łodzią

Polityk posiada grubo ponad 20 hektarów ziemi, na której uprawia m.in. warzywa kapustne. Jest także właścicielem maszyn rolniczych. Wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi na swoim profilu instagramowym dzieli się kadrami ze swojego życia – to właśnie dzięki tym fotografiom możemy zobaczyć, jak mieszka.

Michał Kołodziejczak mieszka na wsi

Michał Kołodziejczak urodził się w Sieradzu, a ze swoją rodziną – żoną i córką, mieszka na wsi. Orzeżyn – tak nazywa się miejscowość, położona w województwie łódzkim, w gminie Błaszki, gdzie mieści się dom założyciela Agrounii.

Jak wygląda kuchnia Michała Kołodziejczaka?

To duże pomieszczenie urządzone w nowoczesnym stylu. Nie dziwi więc zastosowanie białych frontów kuchennych, które w tym przypadku kontrastują z czarnymi uchwytami i marmurowymi panelami ściennymi. Szafki kuchenne mają modne przeszklenia i dzięki nim są prawdziwą dekoracją. Całości dopełnia okap w stylu vintage, beżowa podłoga, drewniane drzwi i blaty oraz inne nowoczesne sprzęty AGD.

Michał Kołodziejczak ceni polską żywność

Michał Kołodziejczak wielokrotnie podkreślał, jak ważne są dla niego polskie produkty i polskie rolnictwo. Regularnie stara się fotografować z artykułami pochodzącymi od rodzimych producentów. – Siła Herkulesa i boska moc po polskim jedzeniu! To jest cała tajemnica: polskie jedzenie! Smakuje wybornie, odżywia niepozornie. Nie musisz mieć krowy, nie musisz uprawiać orzechów i owsa, by dobrze jeść! Kupuj co najlepsze z polskich pól i od zadowolonych krów od polskich gospodarzy! – czytamy w opisie pod zdjęciem polityka.

Oprac. Angelika Drygas

fot. m_kolodziejczak_m/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 09:01