StoryEditorGwiazdy w naturze

Arnold Schwarzenegger – wielki miłośnik zwierząt gospodarskich!

22.05.2023., 18:00h
Arnold Schwarzenegger w swojej ogromnej posiadłości hoduje zwierzęta. Ma psy, świnkę, konia i osła! To kolejny przykład znanej osoby, która lansuje życie w zgodzie z naturą.

Arnold Schwarzenegger to człowiek o wielu twarzach i zawodach. Kulturysta, aktor, gubernator Kalifornii. Ostatnio udziela się także w social mediach, np. na Instagramie publikuje swój własny biuletyn.

Arnold Schwarzenegger udomawia zwierzęta

Dał się poznać także jako wielki miłośnik zwierząt. Psów, osłów, koni, świń. Zwłaszcza w pandemii, kiedy nawoływał innych do pozostania w domu, pozował razem ze swoimi futrzastymi przyjaciółmi. Tym samym sprzeciwiał się kłamliwym informacjom o tym, że rzekomo zwierzaki przenoszą koronawirusa.

Arnold Schwarzenegger i jego małe zoo

Aktor w swojej ogromnej posiadłości w Los Angeles ma dość pokaźną „ekipę” zwierzaków. Sam przyznaje, że kiedy ma zły humor, to pomaga mu przejażdżka rowerem lub karmienie i opieka nad swoimi pupilami. Można rzec, że były gubernator Kalifornii ma swoje małe zoo: osła o imieniu Lulu, minikonia Whiskey i świnkę Schnelly. Nie mogło zabraknąć także piesków: yorka Noodle, malamuta z Alaski, który wabi się Dutch, psa o imieniu Schnitzel i Cherry. 

Arnold Schwarzenegger – willa w Los Angeles

Jego posiadłość jest ogromna! Dzięki temu wszystkie zwierzaki mają jak najlepsze warunki do aktywnego spędzania czasu. Jest i sporo zieleni, i dużo przestrzeni do wybiegania. Aktor popiera ideę weganizmu, ponieważ jego zdaniem jest to najlepszy sposób na walkę z globalnym ociepleniem. Zaangażował się w produkcję filmu dokumentalnego o wegańskich sportowcach „The Game Changers”.

image
Gwiazdy na wsi

Chris Pratt ze "Strażników Galaktyki" to prawdziwy rolnik. Ma ponad 200 świń i owiec [ZDJĘCIA]

Zwierzęta terapeutyczne

Coraz więcej osób decyduje się hodować zwierzęta i przebywać z nimi w celach terapeutycznych. Popularna staje się na przykład dogoterapia, czy onoterapia opierająca się na kontakcie z osiołkami. Okazuje się, że spędzanie czasu ze zwierzętami pomaga w utrzymaniu zdrowia psychicznego, fizycznego i emocjonalnego.

image
Animaloterapia na wsi

Onoterapia czyli terapia w towarzystwie osłów: czy to pomysł na wiejski biznes?

 

Oprac. Angelika Drygas

fot. schwarzenegger/Instagram

 

 

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. lipiec 2024 04:46