StoryEditorGwiazdy na wsi

Brendan Fraser: zdobył Oscara i ma niesamowite gospodarstwo [ZDJĘCIA]

18.03.2023., 18:00h
Przez lata ukrywał się na swojej farmie. Uciekł od głośnego i okrutnego życia w blasku fleszy, przeżył piekło, ale odrodził się jak Feniks z popiołów i właśnie odebrał Oscara za główną rolę męską w "Wielorybie" Darrena Aronofsky‘ego.

Brendan Fraser, bo o nim mowa, na co dzień mieszka na wsi, gdzie w najgorszym dla siebie czasie odnalazł spokój i ukojenie. Wstrząsająca kreacja w "Wielorybie" to powrót w niesamowitym stylu. Powrót do gry aktorskiej, do zawodu, na salony. Na co dzień jednak Brendan Fraser mieszka na pięknej farmie i opiekuje się tam autystycznym synem.

Brendan Fraser – kariera

Aktor „Bogów i potworów” i „Mumii” był rozchwytywanym aktorem w latach 90. Zrobił wtedy niesamowitą karierę i zarobił mnóstwo pieniędzy. Był gwiazdą. Pomimo ogromnego sukcesu, słuch o nim zaginął. Jak się niedawno okazało, powodem było molestowanie, którego stał się ofiarą w 2003 roku. To wydarzenie pociągnęło następne dramatyczne sytuacje: rozwód, kłopoty zdrowotne i śmierć ukochanej matki. Czara goryczy przelała się.

image

Brendan Fraser o „Wielorybie” i życiu z dala od świateł  reflektorów – rozmowa z Williem Geistem na farmie aktora.

 

FOTO: Youtube

Brendan Fraser zamieszkał na farmie

Aktor w najgorszym momencie swojego życia przeprowadził się na farmę w New Bedford w stanie Nowy Jork. To właśnie tam odzyskiwał siły i zadbał o dobrostan psychiczny. Pomagało mu w tym przebywanie z końmi (aktor ma swoją stadninę). Gwiazdor odkrył, że jego autystyczny syn odzyskuje radość życia, obcując z koniem o imieniu Pecas. Cały teren farmy to było fantastyczne miejsce dla rodziny, zwłaszcza dla małych dzieci. Basen, tyrolka, trampolina, hamak – synowie byli zachwyceni.

Ciche i spokojne życie na farmie, z dala od presji Hollywood, stało się dla Frasera wybawieniem. Aktor czerpał siłę wprost z natury, otaczający lasów i pięknej przyrody. Zwykłe czynności domowe sprawiały mu przyjemność, palenie w kominku, strzelanie z łuku, dbanie o dom – to stało się jego filozofią życia.

image

Brendan Fraser o „Wielorybie” i życiu z dala od świateł reflektorów – rozmowa z Williem Geistem na farmie aktora.

 

FOTO: Youtube

Brendan Fraser znowu na fali

W „Wielorybie” zagrał chorobliwie otyłego mężczyznę, który u schyłku swojego życia walczy o ponowne spotkanie z córką. Po tym jak opuścił żonę i dziecko, by związać się z mężczyzną, nie może przestać o nich myśleć. Jest tak otyły, że wkrótce umrze. Jego losy można symbolicznie przyrównać do dramatycznego życia samego aktora, który także walczył o siebie i musiał zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu.

image

Brendan Fraser o „Wielorybie” i życiu z dala od świateł reflektorów – rozmowa z Williem Geistem na farmie aktora.

 

FOTO: Youtube

image
Gwiazdy na wsi

Nicole Kidman mieszka na farmie. Ma własne krowy i alpaki!

Oprac. Angelika Drygas

fot. brendan_fraser/Instagram

Zdjęcia domu aktora pochodzą z filmu opublikowanego na kanale youtube: Brendan Fraser o „Wielorybie” i życiu z dala od świateł reflektorów – rozmowa z Williem Geistem na farmie aktora.

 

 

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
01. marzec 2024 11:25