StoryEditorGwiazdy na wsi

Nicole Kidman mieszka na farmie. Ma własne krowy i alpaki!

31.01.2023., 18:00h

Nicole Kidman to gwiazda światowej sławy. Aktorka znana ze znakomitych ról i nienagannego gustu, najchętniej swój czas spędza na farmie ze swoją rodziną. Jak urządziła swój dom i jak spędza czas z dala od blasku fleszy?

Nicole Kidman, jej mąż Keith Urban i córeczki Faith i Sunday mogą mieszkać na całym świecie. Para ma wiele nieruchomości, jednak ich oczkiem w głowie jest rodzinna farma w Australii. Spędzają tam ponad połowę roku.

Jak aktorka urządziła swoją posiadłość?

Nicole Kidman pokazała wnętrza domu oraz przepiękne otaczające go tereny w filmie dla magazynu "Vogue". Zabytkowa willa została zakupiona przez gwiazdorską parę w 2008 r. To miejsce, dzięki któremu mogą pozostawać z dala od ciekawskich paparazzi i wieść proste życie.  

image
FOTO: Nicolekidman/instagram

Jak mieszka Nicole Kidman?

Australijska posiadłość Nicole Kidman to przede wszystkim piękny zabytkowy dom urządzony w klasycznym stylu. Drewniane schody i podłogi, skórzane sofy, obrazy na ścianach są dalekie od połyskliwej ekstrawagancji. W salonie królują jasne tonacje – biel i beże, naturalne tkaniny, drewniane stoły, ornamentacyjne lampy i klasyczne dodatki. Nie zabrakło pięknego prostego kominka. Nie widać blichtru, a jedynie czystą elegancję w stonowanym wydaniu. Na gości czeka uroczy domek, w którym mogą poczuć się swojsko i jak u siebie!  

Nieruchomość znajduje się na ogromnym terenie – to ponad 45 hektarów. Nic dziwnego, aktorka hoduje krowy i alpaki, które leniwie wylegują się na swoich rozległych wybiegach. Na farmie w Australii są też kurczaki, ryby i koty. A świeże zioła, warzywa i owoce zbierane są z ogrodu i pięknego sadu.

Jak wygląda życie Nicole Kidman na farmie?

Aktorka dzieli się ze swoimi obserwatorami na profilu instagramowym ważnymi momentami ze swojego życia. Wielokrotnie przedstawiają one sielskie obrazki z wiejskiego życia na farmie. Gwiazda uwielbia spacery na świeżym powietrzu. Piesze wędrówki w lesie, bieganie w naturze, skakanie na trampolinie, jazda konna, przebywanie ze swoimi krowami i alpakami – to jej ulubione aktywności.

image
FOTO: Nicolekidman/instagram

Nicole Kidman – kariera

Nicole Kidman urodziła się 20 czerwca 1967 roku w Honolulu. Do czwartego roku życia mieszkała w Stanach Zjednoczonych, po tym czasie przeprowadziła się z rodzicami do Sydney w Australii. Brała lekcje baletu i aktorstwa. Kształciła się w St. Martin’s Youth Theater, Australian Theater for Young People i Philip Street Theater. 

image
FOTO: Nicolekidman/instagram

Za rolę w filmie "Moulin Rouge!" została nominowana do Oscara, natomiast wcielenie się w postać Virginii Woolf w filmie "Godziny" przyniosło jej upragnioną statuetkę. Najbardziej znana jest z filmów "Oczy szeroko zamknięte", "Totalna magia", "Batman Forever", „Inni”, "Dogville", „Godziny”, czy z serialu „Wielkie kłamstewka”.

Ostatnio, Nicole Kidman otrzymała nominację do Oscara w 2022 roku w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa za rolę w filmie "Lucy i Desi".

image
Gwiazdy na wsi

Bajeczna willa Filipa Chajzera na Mazurach

Angelika Drygas

Fot. nicolekidman/Instagram

 

 

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. marzec 2023 05:20