StoryEditorRolnik szuka żony

Kto wystąpi w 11. edycji „Rolnik szuka żony”? Znamy kandydatów na uczestników

Zerowy odcinek 11. edycji „Rolnik szuka żony” przeszedł do historii. Widzowie poznali 6 rolników i 3 rolniczki, którzy wystąpili przed kamerami, by zaprezentować siebie oraz gospodarstwa, dając sobie szansę na udział w głównych nagraniach. Kto chce znaleźć miłość w 11. edycji programu?

Rafał z 11. edycji „Rolnik szuka żony”

W zerowym odcinku 11. edycji „Rolnik szuka żony” jako pierwszy zaprezentował się Rafał z woj. mazowieckiego. Rolnik ma 32 lata i prowadzi gospodarstwo rolne ukierunkowane na produkcję papryki. Jak oznajmił w wizytówce, dogląda 100 tuneli z tym warzywem.

Z wykształcenia jest kucharzem, jednak swoje życie zdecydował się poświęcić pracy na roli. Mieszka sam w nowo wybudowanym domu. Rafał chętnie podróżuje, a wolne chwile spędza, oglądając filmy historyczne i jeżdżąc na quadzie. Jego pierwszy związek trwał 8 lat, jednak wraz z ówczesną drugą połówką zdecydował o tym, że jest to relacja bez przyszłości.

Interesują go kobiety z tzw. czystą kartą, z którymi mógłby założyć rodzinę od początku. Rolnik chciałby również wziąć ślub. Od przyszłej partnerki oczekuje zrozumienia, ale nie wymaga, by ta współprowadziła z nim jego gospodarstwo. Rafał chciałby, by jego kobieta miała swoją pracę i zainteresowania.

Osoby zainteresowane kontaktem z Rafałem, muszą wypełnić formularzy zgłoszeniowy dostępny TUTAJ oraz napisać list i załączyć do niego zdjęcie. Koperta powinna zostać wysłana na adres: Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Rafał”.

Chritoph z 11. edycji „Rolnik szuka żony”

Drugim rolnikiem, który zaprezentował się w zerowym odcinku 11. edycji „Rolnik szuka żony” był Christoph, który ma 35 lat i zajmuje się produkcją trawy w rolkach, ogórków gruntowych, dyni, brukselki, kapusty i rzodkiewki ponadto uprawia kukurydzę i rzepak. Jego prawą ręką jest siostra, z którą współprowadzi gospodarstwo.

Chritoph spędził dzieciństwo w Niemczech, a rolniczy biznes przejął po ojcu. Obecnie mieszka i prowadzi 600-hektarowe gospodarstwo na Dolnym Śląsku. Jego praca pokrywa się z zawodem, gdyż jest z wykształcenia ogrodnikiem. Rolnik jest ambitny, opiekuńczy, pewny siebie i przedsiębiorczy.

Jak sam przyznaje, ma za sobą 3 poważne związki, które pozwoliły mu na wyciągnięcie wniosków. Teraz szuka polskiej dziewczyny z własnymi zainteresowaniami, gotowej na założenie rodziny i rozumiejącej specyfikę pracy na wsi.

Osoby zainteresowane kontaktem z Christophem, muszą postąpić tak samo, jak w przypadku pierwszego rolnika, jednak list powinny wysłać pod adres Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Christoph”.

Wiktoria z 11. edycji „Rolnik szuka żony”

Pierwszą kobietą, która przedstawiła się w zerowym odcinku 11. edycji „Rolnik szuka żony” była znana z platformy Tik Tok Wiktoria Żmuda Trzebiatowska z Pomorza. 23-latka wspólnie z rodzicami prowadzi 25-hektarowe gospodarstwo rolne nastawione na hodowlę trzody chlewnej i produkcję roślinną.

Dziewczyna jest z wykształcenia rolniczką, a studia ukończyła na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Teraz szuka chłopaka, który będzie nie tylko rodzinny i troskliwy, ale również zorientowany i świadomy życia na wiosce, a szczególnie w gospodarstwie.

Mężczyźni zainteresowani poznaniem młodej rolniczki powinni kierować swoje listy pod adres Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121 z dopiskiem „Wiktoria”.

Sebastian z 11. edycji „Rolnik szuka żony”

Kolejnym rolnikiem chcącym znaleźć miłość w 11. edycji „Rolnik szuka żony” jest 44-letni Sebastian z Pomorza. Rolnik od 22 lat pracuje w gospodarstwie rolnym, którym zdecydował się zająć po śmierci taty.

Aktualnie zajmuje się produkcją roślinną. Uprawia pszenicę, rzepak, kukurydzę. Jednak praca nie zajmuje mu całego życia. Sebastian, jeśli tylko ma chwilę, chętnie wsiada w samochód i podróżuje po Polsce oraz ogląda dobre, polskie filmy.

Życie upłynęło mu na kawalerstwie, ponieważ poświęcił się pracy. Jak przyznaje, był w jednym, poważnym związku, jednak jego ówczesna partnerka nie chciała zamieszkać na wsi. Rolnik chciałby wystąpić w programie, gdyż uważa, że stoi obecnie przed ostatnią szansą na znalezienie miłości. Przyznaje, że jego marzeniem jest założenie rodziny od podstaw, jednak nie wyklucza kobiet z dziećmi.

Listy adresowane do Sebastiana należy kierować pod adres: Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Sebastian”.

Agata z 11. edycji „Rolnik szuka żony”

57-letnia Agata z województwa mazowieckiego jest drugą rolniczką, którą widzowie mogli poznać w zerowym odcinku 11. edycji „Rolnik szuka żony”. Kobieta prowadzi gospodarstwo rolne nastawione na produkcję bydła mlecznego.

Praca na roli była jej sposobem na ucieczkę przed cierpieniem po tym, jak straciła męża, mając 34 lata i została sama z 4 dzieci. Agata jest rolniczką pełną wigoru, którego mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Kobieta w wolnym czasie jeździ na fitness lub ćwiczy w domu. Uwielbia tańczyć i chętnie przyjmuje przybywających do jej domu gości.

Do programu „Rolnik szuka żony” Agata zgłosiła się po 23 latach bycia wdową. Teraz uwierzyła w to, że jej życie może zmienić się na lepsze i marzy o tym, by znów się zakochać i poznać mężczyznę, który będzie dla niej dobry, opiekuńczy, oddany oraz wesprze dobrym słowem w gorszej chwili.

Mężczyźni zainteresowani nawiązaniem kontaktu z Agatą swoje listy powinni skierować pod adres: Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Agata”.

Marcin z 11. edycji „Rolnik szuka żony”

Marcin również jest rolnikiem z Mazowsza. Rolnik ma 37 lat i zajmuje się sadownictwem. Gospodarstwo, które prowadzi, jest przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Marcin od 6 lat prowadzi samotne życie, gdyż wcześniejsze 2 związki, w których był się rozpadły. W relacji z drugą osobą stawia na rozmowę. Mówi o sobie, że jest zdyscyplinowany, odpowiedzialny i wrażliwy. Szuka kobiety z o dobrym sercu, która się do niego przeprowadzi.

W wolnym czasie ogląda mecze piłki nożnej, siatkówki oraz skoki narciarskie.

Listy do Marcina należy wysyłać pod adres Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Marcin”.

Dominik z 11. edycji „Rolnik szuka żony”

Dominik jest 25-letnik rolnikiem z woj. opolskiego, który wraz z ojczymem prowadzi nowoczesne gospodarstwo rolne nastawione na produkcję bydła opasowego i trzody chlewnej.

Rolnik poza pracą przy zwierzętach zajmuje się również autodetalingiem. Szuka kobiety, która będzie wspierała go w jego pasjach i zainteresowaniach. Chciałby, by jego przyszła partnerka była mniej więcej w jego wieku, miła, kochająca i umiejąca wyrazić swoje zdanie. Jak sam podkreśla, w związku liczy się dla niego wzajemne zrozumienie.

Kobiety zainteresowane poznaniem Dominika powinny wysłać listy na adres Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121 z dopiskiem „Dominik”.

Beata z 11. edycji „Rolnik szuka żony”

Beata jest 35-letnią rolniczką z Wielkopolski, która zajmuje się sadownictwem. Jej sad jest owocem pracy wielu pokoleń, dlatego niektóre z drzew w nim posadzonych jest tam dzięki dziadkowi.

Rolniczka poza pracą w gospodarstwie uprawia sport i pracuje jako fizjoterapeutka. Jak sama przyznaje, wcześniej nie była w poważnym związki, dlatego czuje, że to odpowiedni czas na nawiązanie relacji z mężczyzną.

Chciałaby poznać mężczyznę, który będzie inteligentny, niezazdrosny i niepalący.

Listy zaadresowane do Beaty należy wysyłać na adres Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Beata”.

Paweł z 11. edycji „Rolnik szuka żony”

Paweł to 23-letni mieszkaniec Podlasia, który jednocześnie pracuje w ponad 30-hektarowym gospodarstwie rolnym i studiuje administrację.

Chętnie podróżuje i spędza czas z przyjaciółmi. Uprawia sporty i kocha zajmować się zwierzętami.

Do szczęścia brakuje mu kobiety, z którą mógłby dzielić swoje pasje, smutki, radości i wybrać się na romantyczny piknik o zachodzie słońca. Chciałby zbudować związek z poznaną dziewczyną od podstaw, a co się z tym wiąże, nie wyobraża sobie, by miała ona dzieci z poprzednich związków.

Listy do Pawła należy wysyłać pod adres Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Paweł”.

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: Instagram/Rolnik szuka żony

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. kwiecień 2024 17:01