StoryEditorRolnik szuka żony

Zerowy odcinek „Rolnik szuka żony” – o której emisja?

Fani „Rolnik szuka żony” nie mogą się doczekać, kiedy ich ulubiony program powróci na antenę TVP 1. Już w najbliższą niedzielę wyemitowany zostanie „zerowy” odcinek show. Sprawdźcie, o której godzinie poznacie nowych bohaterów.

Fenomen „Rolnik szuka żony”

„Rolnik szuka żony” to program, który po raz pierwszy pojawił się w polskiej telewizji wiosną 2014 r. Od tego czasu wyemitowanych zostało 10. edycji, a kolejna jest nagrywana. Prowadzącą show od 10 lat niezmiennie jest Marta Manowska, która z powodzeniem wspiera rolników w ich rozterkach

Program "Rolnik szuka żony" stwarza, rolnikom i rolniczkom w różnym wieku, możliwość odnalezienia miłości i przyjaźni na całe życie, będąc jednocześnie szansą dla samotnych osób, które nie miały z wsią nic wspólnego i również poszukują miłości. Wielu uczestników i kandydatów dzięki zdobyciu się na odwagę i wystąpieniu przed kamerami, tworzy dziś szczęśliwe rodziny, dając przykład niedowiarkom.

Kto może się zgłaszać do udziału w „Rolnik szuka żony”?

Do programu „Rolnik szuka żony” na miejsca uczestników wybierane są osoby, które samodzielnie lub wspólnie z rodzicami prowadzą gospodarstwo rolne. Natomiast kandydatami i kandydatkami, którzy napiszą listy do wybranych przez siebie po emisji zerowego odcinka rolników mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, jednak nie muszą mieć one związku z rolnictwem.

O której będzie emisja zerowego odcinka 11. edycji „Rolnik szuka żony”?

Jak wynika z zapowiedzi przygotowanej przez produkcję programu, emisja zerowego odcinka „Rolnik szuka żony” odbędzie się w Niedzielę Wielkanocną o godz. 21.20 w TVP 1.

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. kwiecień 2024 17:37