StoryEditorRolnik szuka żony

Marta Paszkin urodziła. Znamy imię dziecka!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny przekazali radosne wieści o narodzinach kolejnego dziecka. Tym razem przywitali na świecie córkę, której imienia nie chcieli wcześniej ujawniać. Jak będą się zwracać do nowej członkini rodziny?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny znów zostali rodzicami

Związek Marty Paszkin i Pawła Bodziannego nieustannie kwitnie od zakończenia 7. edycji programu „Rolnik szuka żony”, w którym mężczyzna szukał miłości. Relacja pary rozwijała się stopniowo. Najpierw zdecydowali się lepiej poznać, a pomógł im w tym program „Dance, Dance, Dance”, w którym wspólnie wzięli udział. Kolejnym krokiem w związku Paszkin i Bodziannego był ślub cywilny, a następnie narodziny syna, Adama.

Krótko po przyjściu na świat chłopca małżeństwo zdecydowało się również na ślub kościelny, podczas którego dziecko przyjęło chrzest. Jakież było zdziwienie fanów, gdy kilka tygodni po uroczystości zawarcia związku małżeńskiego Paszkin i Bodzianny ogłosili, że spodziewają się drugiej, wspólnej pociechy!

Marta Paszkin urodziła – jakie imię dla dziecka?

Para nie obawiała się udzielenia informacji na temat płci dziecka i szybko ujawniła, że będzie to dziewczynka. Dla Paszkin to już druga córka, ponieważ pierwszą, Stefanię, urodziła zanim poznała obecnego męża. Małżeństwo miało jednak opór przed ujawnieniem imienia dla nienarodzonego dziecka, gdyż jedno już wybrali i zostało im obrzydzone.

W związku z tym kolejny wybór pozostał tajemnicą aż do porodu. Dziś jednak wiadomo, że dziewczynka ma na imię Gracja i przyszła na świat w Wielospecjalistycznym Szpitalu – SPZOZ w Zgorzelcu, waży 4100 g i mierzy 58 cm.

Paweł Bodzianny został ojcem

Paweł Bodzianny pochwalił się dobrą nowiną na swoim koncie na Instagramie, gdzie napisał:

"Dzisiaj powtórzył się najpiękniejszy moment w moim życiu i Gracja jest już z nami. Poród przebiegł ekspresowo i bez komplikacji- to chyba nagroda za ten czas oczekiwania.

Pozdrawiamy Was i dziękujemy za kibicowanie, a personelowi za pomoc i opiekę".

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. kwiecień 2024 18:18