StoryEditorGwiazdy na wsi

Monika Richardson odpoczywa na wsi. Gdzie spędza sielskie wakacje z dala od miasta?

07.08.2023., 17:00h
Monika Richardson jest osobą medialną, lubi dzielić się z obserwatorami kadrami ze swojego życia. Nic więc dziwnego, że i tym razem nie zawiodła swoich fanów. Właśnie podzieliła się wakacyjnymi zdjęciami z przepięknego miejsca w Polsce. To kolejna znana osoba, która zamiast tropików wybiera rodzime klimaty.

Monika Richardson – kariera

Znana dziennikarka swoją karierę w telewizji rozpoczęła w 1995 roku jako prowadząca i współautorka wielu programów, np. Europejczycy, Strefa otwarta, Witaj, Europo, Europa da się lubić, Orzeł czy reszta. Była także redaktorką naczelną miesięcznika „Zwierciadło”. Współprowadziła poranną audycję Radia Złote Przeboje, pracowała w TTV, współprowadziła również program Pytanie na śniadanie i wznowioną serię programu Europa da się lubić. Dwa lata temu otworzyła szkołę językową Richardson School.

Monika Richardson – wakacje na wsi

Dziennikarka przeżyła niełatwy czas po rozstaniu z mężem Zbigniewem Zamachowskim i ostatnio po zakończeniu związku z przedsiębiorcą Konradem Wojterkowskim. Prezenterka wycisza się na łonie natury, w otoczeniu przyrody i w towarzystwie ukochanego ojca. Na relaks wybrała przepiękny stary drewniany dom z dzikim ogrodem. Tak naprawdę coraz więcej znanych osób i celebrytów prawdziwe ukojenie znajduje na polskiej wsi, a nie za granicą w luksusowych kurortach.

Monika Richardson – gdzie spędza wakacje?

Sama gwiazda zdradziła, gdzie obecnie przebywa. Na Instagramie opublikowała kilka zdjęć z wczasów i filmik. Swoją relację opatrzyła stosownymi hasztagami (#wywczas, #tatuś, #fajnydomek, #pacothespaniel, #niedzielapanie, #sekłak), a w odpowiedzi na pytanie o miejsce relaksu, odpowiedziała: – Mazowieckie. 70 km od Wawy, nad Liwcem. Pięknie tu.

image
Gwiazdy na wsi

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach na wsi. Gdzie jest tak pięknie?

Sekłak to wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie węgrowskim, w gminie Korytnica, leżąca nad rzeką Liwiec.

Monika Richardson spędza wakacje na wsi

Monika Richardson wybrała dom w otoczeniu natury, widać że ta destynacja jej służy – na selfie pozuje bez grama makijażu i prezentuje się promiennie! Drewniana chata jest pięknie urządzona – klasycznie i z gustem. Klimatyczny kominek, drewniany sufit, wygodna sofa, biała komoda, klasyczny stół – czego chcieć więcej. Jest przytulnie i sielsko – tym bardziej, że prezenterka przebywa w wiejskim domu z tatą i swoim pieskiem.

Oprac. Angelika Drygas

Fot. monikarichardson/Instagram

 

 

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. czerwiec 2024 02:57