StoryEditorGwiazdy na wsi

Rafał Mroczek na wakacjach na wsi! Co robił z dala od miasta?

18.07.2023., 18:00h
Aktor znany z serialu „M jak miłość” zauroczył fanów kadrami z wypadu na wieś. Polskie destynacje są przecież idealnym miejscem na wypoczynek! Widać, że prowincja mu służy!

Polscy aktorzy i celebryci chętnie odwiedzają rodzime strony, wybierając wieś jako miejsce wakacyjne. Okazuje się, że autentyczność i spokój, jaki niesie za sobą ten rodzaju pobytu może usatysfakcjonować najbardziej wymagających. Na Instagramie Rafała Mroczka zrobiło się jeszcze ciekawiej za sprawą sielskich zdjęć z wyjazdu na wieś. Aktor łowił ryby, przytulał pisklęta i relaksował się z dala od zgiełku miasta.

Rafał Mroczek i jego podróże

Rafał Mroczek zdobył popularność rolą Pawła Zduńskiego (syna Marii) w serialu „M jak miłość”. Aktor chętnie fotografuje się w miejscach bliskich naturze. Na zdjęciach widzimy go przemierzającego długie trasy rowerowe, odpoczywającego na pomoście, przy ognisku czy z córką nad wodą.   

Wieś na planie "M jak miłość"

Ostatnio na Instagramie Rafała Mroczka pojawiały się także zdjęcia z planu z serialu „M jak miłość”. Wiele wskazuje na to, że serialowa para – Franka i Paweł zbudują dom na wsi. Zduńscy rozkoszują się przyrodą, na nagraniu widać piękne wiejskie widoki, las, łąkę, naturę. Fani serialu niebawem dowiedzą się, o co tak naprawdę chodzi.

Upalne lato w Polsce

Tegoroczne wakacje przebiegają w wyjątkowo słonecznej aurze. Często na termometrze widać wysokie temperatury, które sięgają nawet 30 °C. warto więc wybrać się nad jezioro czy do lasu, by szukać ochłody. Najpiękniejsze miejsca to te właśnie oddalone od tłumnie odwiedzanych kurortów. Są to najczęściej małe urokliwe wsie.  

image
Gwiazdy na wsi

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach na wsi. Gdzie jest tak pięknie?

Wakacje na wsi – dlaczego warto się wybrać na prowincję?

Na wsi można prawdziwie wypocząć i odciąć się od codziennych problemów. Wakacje na wsi gwarantują bliskość natury, czyste powietrze, zdrowe jedzenie i autentyczność. Jest sporo możliwości, aby spędzić czas w interesujący sposób. Wycieczki rowerowe, kąpiele w jeziorze, ogniska, sielski wypoczynek – jest wiele opcji.

Gdzie wybrać się na wieś?

Tak naprawdę w każdym województwie znajdziemy sporo pięknych wsi, które są położone blisko ciekawych miejsc lub niedaleko jeziora, gór, czy morza. Jedną z nich jest Smołdziński Las – wieś w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w samym sercu Słowińskiego Parku Narodowego. To miejsce dzikie i piękne, oferujące możliwość spędzenia czasu blisko morza, ale bez wszystkich jego konsumpcyjnych pułapek. Wieś leży także w pobliżu jezior: Łebsko i Dołgie Wielkie oraz kilka kilometrów od Morza Bałtyckiego, blisko Wydm Czołpińskich. 

Oprac. Angelika Drygas

Fot. rafalmroczek/Instagram

 

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. lipiec 2024 04:22