StoryEditorSielskie wakacje

Patrycja Markowska i jej mazurskie wakacje. Wokalistka pokazała dom rodzinny

29.08.2023., 18:00h
Wiele gwiazd wraca do swoich korzeni. Wybiera polską prowincję, aby spędzić wakacje. Również Patrycja Markowska odbyła podróż sentymentalną, zabrała w nią swojego syna. Jak się relaksowała?

Na fotografii widzimy piosenkarkę przy pięknym starym domu. Urzeka drewniany płot i zarośnięty roślinnością ganek: – Mój rodzinny dom w Józefowie. Tu stawiałam pierwsze kroki. Tu jadłam pierwszy agrest z krzaczka i sadziłam z mamą bratki. Odwiedziłam to miejsce po wielu latach. To mocne przeżycie i łezka w oku…

Patrycja Markowska i jej dzieciństwo

Pod tym wpisem posypały się komentarze, także rówieśników wokalistki, z którymi spędzała radosne chwile z dzieciństwa: – Patrycja, ja mam przed oczami obraz Twojej radości, szczęścia i wiatru we włosach jak w lato wracałaś z nad rzeki Świder moją ulicą na zderzaku lub masce samochodu Twojego taty, och, to życie wakacyjne nad Świdrem – czytamy na Instagramie.

Z kolei na profilu facebookowym Patrycja Markowska pisała: – Całe moje dzieciństwo to Józefów. Lasy i rzeka Świder. Obdrapane kolana i łażenie po drzewach. Jedno miejsce było naprawdę ekskluzywne. Hotel Pod Dębami. Jedliśmy tam od święta. Kojarzył mi się z luksusem i tajemnicą. Kiedy pojechałam tam po latach okazało się, że jest w ruinie. Łezka kręci się w oku. Przemijanie jest nieubłagalne...

Patrycja Markowska i jej mazurskie wakacje

Widać wokalistka ceni sobie takie sielskie klimaty, blisko natury, jeziora, czy rzeki, z dala od wielkiego miasta, ponieważ ostatnio pochwaliła się wakacjami z synem właśnie na Mazurach. Beztrosko skaczą z pomostu do wody, na innym zdjęciu piosenkarka płynie łódką.

Patrycja Markowska – ile płyt wydała?

Patrycja Markowska pozowała także w słonecznikach. Córka Grzegorza Markowskiego – wokalisty i lidera zespołu Perfect ma na swoim koncie 9 albumów. Jej charakterystyczny głos i pełne emocji teksty zjednały jej liczne grono fanów.

image
Gwiazdy na wsi

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach na wsi. Gdzie jest tak pięknie?

Angelika Drygas

fot. patrycja_markowska_official/Facebook

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. lipiec 2024 22:50