StoryEditorRolnik szuka żony

Po kim ma imię syn Anny z 10. edycji „Rolnik szuka żony”?

Na początku maja br. rolnikowa rodzina znów się powiększyła. Wszystko to za sprawą narodzin syna Anny Derbiszewskiej z 10. edycji „Rolnik szuka żony”. Po kim ma imię chłopiec?

Poród Anny z 10. edycji „Rolnik szuka żony”

Od porodu Anny z 10. edycji „Rolnik szuka żony” minęło już trochę czasu. Świeżo upieczona mama doskonale radzi sobie w nowej roli i powoli wraca do prowadzenia swoich social mediów. W ostatnim czasie zdecydowała się na rozmowę z fanami, podczas której wyznała, po kim odziedziczył imię jej syn.

Po kim ma imię syn Anny z 10. edycji „Rolnik szuka żony”?

Jak się okazuje, syn Anny z 10. edycji „Rolnik szuka żony” nieprzypadkowo otrzymał imię Dariusz. Rolniczka dobrze przemyślała tę decyzję i z pełną świadomością nazwała syna imieniem po jego dziadku. Rolniczka wielokrotnie wspominała, że ojciec, którego odejścia na zawsze nikt się nie spodziewał, był dla niej wzorem do naśladowania. Jeszcze w trakcie programu Anna zastanawiała się czasem, jak postąpiłby w podobnej sytuacji jej tata.

– Bardzo bym chciała, żeby charakter miał po dziadku. Mój tata był bardzo dobry człowiekiem. Miał taki spokój i opanowanie w sobie, a jednocześnie był bardzo wesoły i pogodny. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek słyszała, jak krzyczy na mnie, czy brata. Był taką dobrą duszą. Niestety nie było mu dane, żeby poznać swoje wnuki, ale wierzę, że tam na górze czuwa – napisała Ania.

Czyim patronem jest św. Dariusz?

Imię Dariusz jest pochodzenia perskiego i oznacza podtrzymującego dobro. Jeszcze w starożytności było nadawane władcom perskim i dostojnikom państwowym. Dariusz jest uważany za powołanego do odegrania niebagatelnej roli. Jest osobą towarzyską i lubiącą błyszczeć na tle otoczenia. W życiu codziennym jest uciążliwy, ale dba o dom i rodzinę.

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. czerwiec 2024 16:02