StoryEditorGwiazda na wsi

Robert Makłowicz ma DWA wiejskie domy! Gdzie wypoczywa?

Robert Makłowicz to kochany przez Polaków krytyk kulinarny. Kojarzony jest głównie z Krakowem, jednak od lat dysponuje dwoma domami za miastem. Gdzie wypoczywa gwiazda internetu?

Spis treści:

Robert Makłowicz został idolem młodych 

Kariera Roberta Makłowicza rozpoczęła się w latach 90. To właśnie wtedy sympatyczny krytyk kulinarny z Krakowa dostał własny program telewizyjny. Pokazywał w nim swoje podróże po Polsce i świecie, przedstawiając regionalne dania i racząc widzów ciekawostkami historycznymi oraz gastronomicznymi. Współpracę z telewizją zakończył w 2017 roku, a 3 lata później rozpoczął działalność w internecie. Szybko wyrósł na prawdziwą gwiazdę i idola młodego pokolenia! 

Przeczytaj także: Meghan Markle produkuje dżem pod własną marką! Co to za biznes?

Makłowicz wypoczywa za miastem. Gdzie? 

Sympatyczny krytyk kulinarny kojarzony jest głównie z Krakowem, bowiem z dumą podkreśla swoje związki z tym miastem i tam też mieszka na co dzień. Na swoim kanale na YouTube podzielił się jednak z widzami tym, że ma także dom pod miastem. Konkretnie jest to domek w Myślenicach, zlokalizowanych w Beskidzie Wyspowym. Makłowicz związany jest z tą miejscowością od lat, bowiem jego rodzina spędzała tam wakacje, gdy był jeszcze dzieckiem. W swoich filmach z Beskidu Wyspowego popularny krytyk pokazuje piękno i różnorodność tego regionu. 

Jak wygląda dom Makłowicza w Myślenicach? 

Robert Makłowicz pilnie strzeże swojej prywatności. Odkąd stał się twórcą internetowym, uchyla jednak niekiedy rąbka tajemnicy i wpuszcza widzów do swojej prywatnej kuchni. Oglądając jego filmy z Beskidu Wyspowego zauważyć można, że dysponuje on staroświeckim paleniskiem oraz nowoczesnym sprzętem kuchennym. Kuchnia wyposażona jest także w liczne blaty, na których Makłowicz szykuje dania. Z kolei z tarasu rozciąga się imponujący widok na Beskidy.

image
FOTO: Robert Makłowicz
image
FOTO: Robert Makłowicz
image
FOTO: Robert Makłowicz
image
FOTO: Robert Makłowicz

Robert Makłowicz ma wiejski dom za granicą 

Myślenicki azyl to nie jedyna wiejska nieruchomość Roberta Makłowicza. Gwiazdor internetu ma także dom w Chorwacji. Położony jest w malowniczej Dalmacji, na półwyspie Pelješac, w niewielkiej wiosce z dala od tłumu turystów. Makłowicz wypoczywa tam co roku, czego śladem są filmy na jego kanale. Przebija z nich miłość krytyka kulinarnego do regionu, w którym zamieszkał! 

Przeczytaj także: Zobacz, jak mieszka Michał Kołodziejczak!

image
FOTO: Robert Makłowicz

Jaki jest chorwacki dom Roberta Makłowicza? 

Dom w Chorwacji, który zakupił Robert Makłowicz, jest zbudowany z kamienia i otoczony ogrodem. Znajduje się tam także basen oraz ogromne palenisko z rusztem, na którym pan domu gotuje chorwackie potrawy. Na kanale Makłowicza podziwiać można kadry z klimatycznej kuchni oraz słonecznego otoczenia nieruchomości, utrzymanej w śródziemnomorskim stylu. Nie brak także stołu, przy którym rodzina i przyjaciele zasiadają do biesiady!

image
FOTO: Robert Makłowicz
image
FOTO: Robert Makłowicz
image
FOTO: Robert Makłowicz
image
FOTO: Robert Makłowicz

Zuzanna Ćwiklińska

fot. Robert Makłowicz Facebook/YouTube/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 22:28