StoryEditorRolnik szuka żony

Waldemar z „Rolnik szuka żony” na wczasach z Dorotą. Co tam się wydarzyło?

Związek Waldemara i Doroty z 10. edycji „Rolnik szuka żony” rozkwita. Kobieta doskonale odnalazła się w wiejskim środowisku, dzięki czemu wspiera rolnika w jego pracy. W ostatnim czasie para wyjechała na urlop, na którym wydarzyło się coś, czego Dorota absolutnie się nie spodziewała. Co takiego?

Waldemar i Dorota z „Rolnik szuka żony”  na wspólnym wyjeździe w górach

Perypetie związku Waldemara i Doroty z 10. edycji „Rolnik szuka żony” bywały różne. Warto przypomnieć, że pierwszym wyborem rolnika była Ewa Kryza, 31-letnia piosenkarka. Jeszcze przed emisją odcinka finałowego programu okazało się jednak, że rolnik i jego pierwotna wybranka nie są dla siebie stworzeni. Różnił ich nie tylko sposób podejścia do związku, ale również do relacji, która wywiązała się między Ewą, a rodzicami Waldka. Po nieudanej próbie związania się z piosenkarką, Waldemar zdecydował się zadzwonić do Doroty i spróbować stworzyć związek właśnie z nią. W finale rolnik i jego druga wybranka wystąpili jako para. Jak się okazuje, relacja trwa mimo upływu czasu, a całkiem niedawno para wybrała się na wspólny urlop w góry. Waldek i Dorota zabrali ze sobą swoich synów.

Dorota z „Rolnik szuka żony” zaskoczona na wczasach w górach

Waldemar i Dorota z „Rolnik szuka żony” podczas dużo spacerowali po górskich szlakach. Po powrocie z jednej z wypraw wybranka rolnika weszła do sypialni i nie mogła uwierzyć własnym oczom. Na hotelowym łóżku czekał na nią prezent z okazji 35. Urodzin. Partnerka Waldemara podzieliła się relacją z tego dnia ze swoimi obserwatorami.

Waldemar z „Rolnik szuka żony” w ogniu krytyki

Waldemar z „Rolnik szuka żony” od czasu zakończenia programu mierzy się z ogromną krytyką. Jego zachowanie od pierwszych odcinków wzbudzało kontrowersje wśród widzów, a po tym, jak ostatecznie związał się z Dorotą, choć wcześniej wybrał Ewę, nie miał co liczyć na poprawę wizerunku. W ostatnim czasie na hejt odpowiedziała również Dorota, która stwierdziła, że życzy „wszystkiego dobrego żmiją, które plują jadem” pod postami na jej Instagramie.

Kim jest Waldemar z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Waldemar jest energicznym, 41-letnim mężczyzną. Rolnik pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego, a swoje gospodarstwo przejął po rodzicach. W przeszłości był żonaty i wychowuje 7-letniego syna.

Jakie ma pasje Waldemar z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

W wolnym czasie dużo podróżuje i stara się aktywnie spędzać czas, dlatego szuka kogoś, z kim mógłby go dzielić, ponieważ wyjeżdża minimum 2 razy do roku. Poza podróżami Waldemar uwielbia oglądać filmy. Rolnik urządził w swoim domu własne kino domowe, jest również fanem "Terminatora". Waldemar pasjonuje się także tańcem towarzyskim.

image
Rolnik szuka żony

Magda i Kuba z „Rolnik szuka żony” szykują się do zmian. Co planują?

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: plotek.pl

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 00:27