StoryEditorRolnik szuka żony

Wiktoria Żmuda-Trzebiatowska w „Rolnik szuka żony”. Widzowie uważają, że ma nieczyste intencje

Za nami premiera zerowego odcinka 11. edycji „Rolnik szuka żony”. Wśród 9 bohaterów pojawiła się rolniczka z Pomorza aktywnie działająca na Tik Toku. Mowa o Wiktorii Żmudzie Trzebiatowskiej, na którą po emisji programu wylała się fala hejtu.

Efekt „Rolnik szuka żony”

Program „Rolnik szuka żony” gości na ekranach od roku 2014. Przez 10 lat jego emisji wielu rolników miało szansę na wystąpienie w produkcji i znalezienie miłości. Dla wielu bohaterów format ten stał się jednak okazją do zaistnienia w świecie show-biznesu, która została przez nich skrupulatnie wykorzystana. Wśród fanów „Rolnik szuka żony” utworzyło się już nawet grono ekspertów bacznie śledzących poczynania poszczególnych rolników i rolniczek z odcinka na odcinek. Nic więc dziwnego w tym, że widzom nie umknął fakt dotyczący popularności jednej z rolniczek, która wystąpiła w zerowym odcinku 11. edycji „Rolnik szuka żony”.

Wiktoria Żmuda-Trzebiatowska szuka miłości w programie rozrywkowym

Emisja zerowego odcinka „Rolnik szuka żony” nie przyniosła dobrej sławy 23-letniej rolniczce. Fanom programu ta sytuacja od razu wydała się dziwna, ponieważ Wiktoria jest młodą, ładną dziewczyną, która dopiero co skończyła studia i aż trudno jest im uwierzyć w to, że musi szukać miłości w dużym formacie telewizyjnym.

Choć od czasu wystąpienia rolniczki w randkowym show minął niespełna tydzień, to nie da się nie zauważyć, że wokół Wiktorii rozpętała się prawdziwa burza medialna. Internauci jak szaleni komentują wymagania rolniczki odnośnie do wyglądu mężczyzny, którego chciałaby poznać.

„Najpierw to panowie muszą się udać do stomatologa” – napisała jedna z internautek w odpowiedzi na wymóg „nienagannego uzębienia”, o którym rolniczka mówi w wizytówce.

„Nienaganne uzębienie mi się najbardziej podoba z wymogów. I bęc wszyscy sąsiedzi odpadli” – dodał inny komentujący.

Wiktoria Żmuda-Trzebiatowska w „Rolnik szuka żony”

Jak się okazuje, widzowie są również pamiętliwi, gdyż nie zapomnieli o występie młodej rolniczki w telewizji śniadaniowej. Żmuda-Trzebiatowska pojawiła się minionej jesieni w „Pytaniu na Śniadanie”, gdzie gościła wraz z uczestniczką 8. edycji „Rolnik szuka żony” Kamilą Boś. Takie postępowanie nie wzbudziło wiarygodności w widzach show.

„Przecież to transakcja wiązana. Ona wypromuje program wśród osób młodych, które ją obserwują na Instagramie i YouTube oraz TikToku. W zeszłym roku gościła w pytaniu na śniadanie. Przypadek?” – pytali komentujący.

Wśród wielu negatywnych komentarzy pojawiły się również te pozytywne z życzeniami powodzenia i spełnienia marzeń, jednak czy będzie to dane Wiktorii, która z góry została napiętnowana przez rolnikową publiczność?

Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 23:34