StoryEditor"Rolnik szuka żony"

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" zawiedzeni! Ich kandydaci szukają sławy czy miłości?

Adorator rolniczek, chłopak ponownie do wzięcia i wschodząca gwiazda muzyki disco to osoby zdemaskowane przez widzów 10. edycji „Rolnik szuka żony”. Najnowsza odsłona programu budzi w fanach coraz większe oburzenie. Czy ich obawy są słuszne?

„Rolnik szuka żony” – dlaczego widzowie posądzają program o brak wiarygodności?

10. edycja programu „Rolnik szuka żony” budzi w widzach coraz więcej kontrowersji. Pilni fani show zdemaskowali już 2 kandydatów i 1 kandydatkę występujących wcześniej w programach telewizyjnych. Widzowie nabrali również podejrzeń co do zbyt małej ilości listów, które otrzymali rolnicy występujący w 10. edycji.

„Rolnik szuka żony” – kim jest raper Bartosz?

Rolnicy zgłaszający się do programu „Rolnik szuka żony” dają sobie szansę na znalezienie prawdziwej miłości. Niestety, coraz częściej okazuje się, że piszący listy kandydaci i kandydatki nie mają w pełni szczerych zamiarów, a próba nawiązania kontaktu z rolnikami jest podyktowana chęcią zabłyśnięcia w mediach. Nie inaczej było w przypadku Bartosza, rapera, który napisał list do rolniczki, Anny.

Kobieta szybko zorientowała się, że autor listu nie ma wobec niej szczerych zamiarów, a on sam przyznał, że jego marzeniem było wystąpienie w programie „Rolnik szuka żony”. Anna wyjawiła podczas randki, że wie o postępowaniu rapera z przeszłości, kiedy najpierw napisał list do Kamili Boś z 8. edycji, a następnie do Klaudii Waśko z 9. edycji. W liście do rolniczki z 10. edycji mężczyzna napisał, że „uwielbia pomidory malinowe bardziej niż pieczarki”, co Anna odebrała jako aluzję do spotkania z Kamilą, producentką pieczarek. Bartosz zapytany przez Anię, czy podobała mu się Kamila, odpowiedział, że „pobudziła jego wenę twórczą”, zaś do Klaudii napisał, bo „chciał podtrzymać tę tradycję”. Zdemaskowany przez rolniczkę amant ostatecznie przyznał, że napisał list, bo miał nadzieję na wystąpienie w show.

– O miłości łatwo się pisze. Nie ukrywam, śledzę „Rolnika” od pierwszej edycji. To było też moje marzenie, żeby wystąpić w tym programie – wyjawił Bartosz.

Wszystko wskazuje na to, że w kolejnym odcinku Anna pożegna się z Bartoszem.

„Rolnik szuka żony” – kandydat Agnieszki wystąpił w „Chłopakach do wzięcia”

Czujne oko widzów zostało skierowane również na jednego z kandydatów starających się o serce Agnieszki. Rolniczka odbyła randkę z Karolem, wdowcem, który samotnie wychowuje 15-letniego syna. Wiele wskazywało na to, że kręcące się w oczach mężczyzny łzy, poruszyły serce Agnieszki, a Karol stanie się jej faworytem. Niestety, krótko po emisji 2 odcinka 10. edycji „Rolnik szuka żony" mężczyzna został zdemaskowany przez widzów. Okazało się bowiem, że kandydat na partnera rolniczki występował wcześniej w produkcji Polsatu pt. „Chłopaki do wzięcia”, gdzie dał się poznać jako wulgarny mężczyzna, nieszczędzący obelżywych komentarzy wobec kobiet. Ponadto Karol był bliskim przyjacielem Kariny Koch, która na swoim profilu w mediach społecznościowych ogłosiła wszem i wobec, że to ona jest rzekomym „lokalnym artystą”, od którego portret konia miał zakupić mężczyzna.

Niestety, widzom programu trudno jest wierzyć w szczere intencje Karola. Fani obawiają się, co wydarzy się w kolejnych odcinkach, gdyż podczas randki mężczyzna wyraźnie spodobał się Agnieszce, której wydał się wrażliwy, opiekuńczy i czuły.

„Rolnik szuka żony” – kandydatka Waldemara to wschodząca gwiazda disco

Waldemar, choć ma 41 lat, jest najstarszym uczestnikiem 10. edycji „Rolnik szuka żony”, a zarazem uczestnikiem, który otrzymał najmniej listów, bo tylko 14. Rolnikowi trudno było wybrać kobiety, z którymi chciałby się spotkać na randce i porozmawiać o wspólnym życiu. Największe wrażenia wywarła na Waldemarze 30-letnia Ewa. Atrakcyjna kandydatka zawróciła rolnikowi w głowie. Ich rozmowa trwała zdecydowanie najdłużej, co nie umknęło uwadze pozostałych autorek listów.

Również w osobie Ewy widzowie rozpoznali kobietę znaną mediom. Okazało się, że kandydatką rolnika jest Ewa Kryza, znana z programów „Szansa na sukces”, „Teleexpress”, „Disco Star” i „Mam Talent”. Pomimo tego, że na twarzach Waldemara i Ewy malowało się wzajemne zainteresowanie, to widzom trudno jest uwierzyć w szczere intencje kobiety. W zdjęciach z przeszłości opublikowanych na Instagramie zapomnianej piosenkarki pojawiają się również takie, na których widnieje jej dłoń z pierścionkiem zaręczynowym. Czas pokaże, czy ta dwójka po przejściach pasuje do siebie.

10. edycja „Rolnik szuka żony” – kiedy emisja?

O tym, jak potoczyły się losy Bartosza, Karola i Ewy dowiemy się już w najbliższą niedzielę 1 października 2023 r. o godzinie 21.20.

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. czerwiec 2024 17:38