StoryEditor"Rolnik szuka żony" powraca!

Znamy uczestników “Rolnik szuka żony” 10! Kto wystąpi w programie?

Koniec tajemnic: wiadomo już, kto będzie szukał miłości w 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”! Okazuje się, że typy widzów były trafne: już niebawem na ekranach telewizorów zobaczymy kilkoro rolników, którzy podbili serca fanów show po odcinku zerowym. Kto wystąpi w programie?

“Rolnik szuka żony”: kto znalazł miłość? 

Program “Rolnik szuka żony” cieszy się niesłabnącą popularnością już od blisko 10 lat! Pierwszy odcinek wyemitowano w 2014 roku, jednak w pierwszej serii żaden z rolników nie znalazł miłości. Zła passa została przerwana już w drugim sezonie, w którym związali się ze sobą Ania i Grzegorz. Dziś są po ślubie i wychowują dwójkę dzieci. Łącznie w 9 edycjach programu wzięło udział 45 rolników, a 9 par stanęło na ślubnym kobiercu. Ostatnio pobrali się Ada i Michał z 9 serii, a w najbliższych dniach ślub wezmą Asia i Kamil z edycji 8. 

Przeczytaj więcej: Michał i Ada z "Rolnik szuka żony" pobrali się! Jak wyglądała para młoda? 

Przeczytaj także: Rolnik szuka żony: które pary znalazły miłość w programie?

Kiedy będzie emisja “Rolnik szuka żony”? 

W trakcie tegorocznych świąt wielkanocnych w TVP 1 wyemitowano tak zwany odcinek zerowy 10 sezonu “Rolnik szuka żony”. Wówczas widzowie poznali rolników, którzy zakwalifikowali się do programu i czekali na listy od chętnych kandydatów. Ich spotkania i miłosne perypetie fani będą mogli śledzić od września. Jednak emisja show nie rozpoczęła się wraz z początkiem miesiąca. Została nieco przesunięta. Telewidzowie zobaczą pierwszy odcinek 10 serii programu 17 września. 

Przeczytaj więcej: Nie będzie emisji "Rolnik szuka żony" na początku września. Co się stało? 

Przeczytaj także: Co słychać u uczestników 9. edycji "Rolnik szuka żony"?

Kto wystąpi w “Rolnik szuka żony” 10? 

Domysły o tym, którzy rolnicy otrzymali najwięcej listów i wystąpili w programie, przez całe lato rozpalały wyobraźnię widzów. Kilka dni temu rąbka tajemnicy uchyliła prowadząca “Rolnik szuka żony” Marta Manowska. Zdradziła, że miłości w show będą szukać dwie panie, co było równoznaczne z tym, że obie rolniczki, przedstawione w odcinku zerowym, zakwalifikowały się do show. TVP potwierdziło, że w 10 edycji “Rolnik szuka żony” wystąpi 35-letnia Anna, która prowadzi gospodarstwo warzywne oraz własny salon kosmetyczny, a także Agnieszka, która podbiła serca widzów swoją miłością do koni – 40-latka prowadzi własny ośrodek jeździecki, hotel i restaurację. 

Oprócz dwóch rolniczek, Manowska potwierdziła także udział 41-letniego rolnika, który jest miłośnikiem kina i muzyki. Widzowie programu szybko odkryli, że chodzi o Waldemara, gospodarza z Kujaw, który po odcinku zerowym zyskał sporo fanów. TVP potwierdziła, że weźmie on udział w show. 

Tożsamości dwóch pozostałych uczestników widzom nie udało się odgadnąć mimo wskazówek Marty Manowskiej. Dziś wiadomo już, że miłości w programie będą szukali także Dariusz oraz Artur. Pierwszy z nich ma 27 lat, prowadzi gospodarstwo nastawione na hodowlę nowalijek i ceni sobie wiejskie życie. Drugi to 28-latek z Mazowsza, który wraz z rodziną zajmuje się gospodarstwem o powierzchni ponad 100 ha. Dariusz i Artur będą najmłodszymi uczestnikami 10 edycji “Rolnik szuka żony”. 

Więcej o gwiazdach najnowszej serii “Rolnika” przeczytasz w naszych artykułach: 

"Rolnik szuka żony 10" - poznaliśmy rolników, którzy szukają miłości 

Adam B. Mariusz i Waldemar - sprawdź, co wiemy o rolnikach z 10. edycji "Rolnik szuka żony"! 

Kim są Agnieszka i Anna z 10. edycji "Rolnik szuka żony"? 

Co wiemy o Adamie Ch. i Dariuszu z 10. edycji "Rolnik szuka żony"? 

Czy Artur z "Rolnik szuka żony 10" znajdzie miłość w programie? 

image
FOTO: Tvp

Zuzanna Ćwiklińska

fot. instagram/rolnikszukazonytvp, facebook Rolnik Szuka Żony TVP

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
22. czerwiec 2024 19:23