StoryEditor"Rolnik szuka żony" - rolniczki biorące udział w programie

Pamiętacie rolniczki z wszystkich edycji "Rolnik szuka żony"?

28.03.2023., 18:00h
Program "Rolnik szuka żony", wbrew pozorom stwarzanym przez nazwę, umożliwia znalezienie miłości również paniom. Choć zazwyczaj większą część finałowych piątek stanowią mężczyźni, to występują w nich również kobiety. Przypomnijmy, jak nazywały się rolniczki szukające miłości w "Rolniku".

Anna Michalska z 2 edycji "Rolnik szuka żony"

Anna Michalska była pierwszą rolniczką, która zdecydowała się na wzięcie udziału w programie. W chwili nagrań, które odbywały się w roku 2015, miała 36 lat. Oczkiem w głowie rolniczki był 8-letni synek. Kobieta pragnęła odnaleźć partnera będącego dla niej wsparciem w trudnych chwilach, a także męskim wzorem dla jej dziecka. Annie udało się nawiązać bliższą relację z Mariuszem, który w jednym z ostatnich odcinków zdecydował się na oświadczyny. Szybko jednak okazało się, że związek rolniczki nie przetrwał, ponieważ mężczyzna, pomimo początkowych zapewnień, przyznał, iż jest żonaty. Kobieta zerwała zaręczyny i oddała pierścionek. Obecnie wycofała się z mediów społecznościowych i prowadzi gospodarstwo w województwie łódzkim, gdzie zajmuje się hodowlą zwierząt pierzastych i ryb.

image

Anna Michalska z 2 edycji "Rolnik szuka żony"

FOTO: Rolnikszukażony.pl/blog

Monika Jezior z 3 edycji "Rolnik szuka żony"

Monika Jezior w chwili nagrań do programu miała 31 lat, pochodząca z województwa dolnośląskiego rolniczka zajmowała się hodowlą koni i jeździectwem. W "Rolniku" szukała mężczyzny ambitnego, posiadającego pasję i chęć do pracy. Pierwotnie odnalazła szczęście u boku Tomasza, jednak ten związek nie przetrwał, a rolniczka związała się z drugim z kandydatów ubiegających się o jej serce – Filipem. Monika pojawiła się z nowym ukochanym w odcinku finałowym, jednak ta relacja również zakończyła się rozstaniem. Obecnie rolniczka rzadko pojawia się w mediach. W roku 2021 wystąpiła w jednym z odcinków "Pytania na śniadanie", gdzie wypowiedziała się na temat stereotypów o osobach ze wsi.

image

Monika Jezior z 3 edycji "Rolnik szuka żony"

FOTO: Rolnikszukażony.pl/blog

Małgorzata Sienkiewicz – Borysewicz z edycji 4 "Rolnik szuka żony"

Dziś widzowie "Rolnik szuka żony" pewnie nie pamiętają, że panieńskie nazwisko Podlasianki Małgorzaty — rolniczki, która jako pierwsza kobieta w historii programu w Polsce odnalazła miłość — brzmiało Sienkiewicz. Biorąc udział w nagraniach, Małgosia miała 28 lat i szukała mężczyzny, przy którego boku odnajdzie wsparcie, ale również założy rodzinę. Szczęśliwcem okazał się o 4 lata młodszy Paweł Borysewicz, który specjalnie dla wybranki odmienił całe swoje życie. Pracujący w Szwecji mężczyzna nie tylko wrócił na stałe do kraju i zamieszkał w domu Gosi, ale również nauczył się zawodu rolnika i obecnie wspólnie z żoną prowadzi gospodarstwo, w którym zajmują się hodowlą bydła mlecznego. Życie Borysewiczów po udziale w "Rolnik szuka żony" odmieniło się także dzięki dzieciom. Po ślubie pary na świecie pojawił się ich syn, Ryszard, a niedługo później córka, Blanka. Obecnie Małgorzata działa aktywnie na Instagramie pod nazwą Rolnik w szpilkach, gdzie dzieli się z obserwatorami przepisami na przygotowane przez siebie dania, trudami i radościami dnia codziennego wynikającymi z prowadzenia gospodarstwa oraz spontanicznymi relacjami.

image

Małgorzata Borysewicz z 4 edycji "Rolnik szuka żony"

FOTO: Instagram/rolnikwszpilkach

Magdalena Bator – Kuźniacka z edycji 7 "Rolnik szuka żony"

Magdalena Bator biorąc udział w programie, miała 26 lat i nieudane małżeństwo za sobą. Rolniczka prowadziła gospodarstwo wspólnie z rodzicami. Zajmowała się uprawą ziemniaków, kukurydzy i zbóż. Początkowo zakładała, że mężczyzna, z którym chciałaby stworzyć związek, musi przeprowadzić się do niej. W trakcie nagrań i wizyty trójki kandydatów w gospodarstwie Magda nie znalazła miłości. Panowie zaprzyjaźnili się ze sobą i nie mieli zamiaru rywalizować o serce rolniczki. Niedługo po tym okazało się, że Magdalena nawiązała kontakt z Jakubem, który ze względu na prace w swoim gospodarstwie, które trwały podczas nagrań 7 edycji programu, nie mógł wziąć w niej udziału. Ostatnia próba odnalezienia miłości podjęta przez Bator okazała się sukcesem. Rolniczka nie tylko odnalazła szczęście, ale zdecydowała się również na przeprowadzkę do Jakuba, hodującego krowy mleczne. Obecnie państwo Kuźniaccy wychowują wspólnie synka, Marcela i nie angażują się w życie medialne.

image

Magdalena Bator z 7 edycji "Rolnik szuka żony"

FOTO: Instagram/magdalena.kuzniacka

Elżbieta Czabator z 8 edycji "Rolnik szuka żony"

Elżbieta Czabator biorąc udział w programie, miała 56 lat i szukała spokojnego mężczyzny, przy którego boku będzie mogła spędzić jesień życia. Mieszkająca w województwie świętokrzyskim rolniczka mogła pochwalić się piękną posiadłością, w której gościła trójkę kandydatów. Pobyt mężczyzn w gospodarstwie nie należał do leniwych, ponieważ Elżbieta dbała o to, by nie brakowało dla nich zadań. Zajmująca się uprawą truskawek kobieta, zaganiała kandydatów do pielenia grządek i robienia kompotów. Ostatecznie związała się z Markiem, mieszkańcem Gdyni, który dość szybko wprowadził się do jej domu. Niestety już w odcinku finałowym czar prysł, a związek okazał się katastrofą. Elżbieta po przyjęciu mężczyzny w swoim domu doświadczyła z jego strony obelg dotyczących jej wyglądu, a także przekonała się o leniwości wybranka. Dziś rolniczka chętnie udostępnia zdjęcia na Instagramie, na których pozuje z wnukami, mamą, córkami i przyjaciółmi. Elżbieta dzieli się również fotografiami z podróży do Norwegii, gdzie mieszka jedno z jej dzieci.

image

Elżbieta Czabator z 8 edycji "Rolnik szuka żony"

FOTO: Instagram/elżbieta.czabator

Kamila Boś z 8 edycji "Rolnik szuka żony"

Kamila Boś była druga z rolniczek, które wystąpiły w 8 edycji "Rolnik szuka żony". Kobieta miała wtedy 28 lat i szukała odpowiedzialnego, opiekuńczego i bystrego mężczyzny. Do programu zgłosiła ją kuzynka, która chciała, by Kamila spróbowała swojego szczęścia. Zajmująca się uprawą pieczarek kobieta mogła wybierać spośród 500 listów otrzymanych po nagraniu wizytówek. Spośród trzech kandydatów, którzy przyjechali do gospodarstwa w województwie mazowieckim, rolniczka wybrała Adama, ponieważ wydawał się jej zaradny i miała nadzieje na stworzenie z nim poważnej relacji. Szybko jednak okazało się, że mężczyzna nie wykazywał wystarczającego zainteresowania rolniczką i bliższa znajomość zakończyła się na etapie rewizyty Kamili. Niedawno kobieta pochwaliła się na Instagramie relacją z hucznie obchodzonych 30 urodzin, podczas których nie tylko wystąpiła w specjalnie przygotowanej kreacji, ale również zatańczyła profesjonalny taniec. Po udziale w "Rolniku" Kamila została okrzyknięta "Królową pieczarek" jednak wbrew pozorom jej aktywność w mediach społecznościowych nie jest aż tak zaawansowana, choć można zobaczyć rolniczkę podczas wystąpień w telewizji.

image

Kamila Boś z 8 edycji "Rolnik szuka żony"

FOTO: Instagram/kamila.bos

Klaudia Waśko z 9 edycji "Rolnik szuka żony"

Klaudia Waśko jest obecnie 7 rolniczką, która wystąpiła w "Rolniku". W momencie nagrań kobieta miała 26 lat i była gotowa na poważny związek. Pochodząca z Podlasia absolwentka białostockiej uczelni zaznała życia w mieście, jednak postanowiła związać swoją przyszłość z wsią. W gospodarstwie zajmowała się uprawą kukurydzy i świerków bożonarodzeniowych. Spośród 3 kandydatów, których gościła w gospodarstwie, wybrała budowlańca, Valentyna. Parę połączyła prawdziwa miłość. Nie mający dotychczas styczności z wsią mężczyzna postarał się o zmianę miejsca pracy i przeprowadził się do Klaudii. Obecnie rolniczka nie angażuje się w medialne życie, pojawiła się charytatywnie w jednym z odcinków teleturnieju "Jaka to melodia" i gościnnie, wraz z partnerem, w "Pytaniu na śniadanie".

image

Klaudia Waśko z 9 edycji "Rolnik szuka żony"

FOTO: Instagram/k.klaudii

10 edycja "Rolnik szuka żony" - kiedy emisja?

Odcinek "zerowy" 10 edycji "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany już 9 kwietnia o godz. 15.55. Czy 10 edycja programu będzie kolejną, w której pojawi się kobieta?

oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. czerwiec 2024 05:16