StoryEditorRolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony” powraca do TV! Kiedy emisja 1 odc. 10. edycji?

Emisja 1 odc. 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” zbliża się wielkimi krokami. Już za dwa dni widzowie poznają nowych bohaterów formatu, którzy spróbują znaleźć miłość na całe życie.

Kiedy emisja 10. edycji „Rolnika szuka żony”?

Emisja 1. odcinka 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” została zaplanowana na 17 września 2023 r. o godz. 21.20. Początkowo fani programu byli zawiedzeni, ponieważ zazwyczaj premierowy odcinek wyświetlano w pierwszą niedzielę września, jednak czas płynie szybko i już od najbliższej niedzieli będą mogli śledzić losy nowych bohaterów. Prowadzącą show ponownie została Marta Manowska. 

Przeczytaj również: Nie przegap "zerowego" odcinka 10. edycji "Rolnik szuka żony"!

Historia „Rolnik szuka żony”

Program „Rolnik szuka żony” jest obecny na antenie TVP 1 od roku 2014. Od początku trwania show 45 rolników miało szansę na znalezienie miłości. 9 par zawarło związek małżeński. Przez 9 lat narodziło się 11 dzieci. 

Kto wystąpi w 10. edycji „Rolnik szuka żony?

W 10. edycji „Rolnik szuka żony” wystąpią 2 kobiety” Agnieszka i Anna oraz 3 mężczyzn: Waldemar, Dariusz i Artur. Nowi bohaterowie programu przez kilka tygodni będą szukali miłości u boku kandydatów i kandydatek, którzy napisali do nich listy.

Dariusz jest 27-letnim rolnikiem z województwa łódzkiego. Poza rolnictwem uwielbia jazdę na motorze, która odpręża go i podnosi poziom adrenaliny. W wolnym czasie wraz z bratem i tatą gra w tenisa stołowego, interesuje się siatkówką i piłką nożną. Rolnik dba o relacje z przyjaciółmi, z którymi stara się spotykać w wolnym czasie. Marzy o tym, by napisała do niego kobieta, która przeprowadzi się do jego domu, będzie rodzinna i zaakceptuje go takiego, jakim jest w 100 procentach.

Waldemar ma 41 lat, kocha podróże, a rolnictwo to jego prawdziwa pasja. Rolnik szuka wesołej kobiety, otwartej na rozmowę. Mężczyzna przyjmuje wiele ewentualności, co do przeszłości potencjalnej partnerki, nie wyklucza rozwódek czy kobiet z dziećmi. Waldemar chciałby również, by jego kobieta akceptowała jego rodziców i starała się ich wspierać w pracach domowych.

Artur ma 29 lat i pochodzi z Mazowsza. Rolnik chciałby poznać dziewczynę, która ma pojęcie o życiu na wsi. Rolnik chciałby również, by jego przyszła partnerka była wyrozumiała, odważna i kreatywna tak, by w wolnym czasie udawało im się zrobić coś ponad to, co obowiązuje na co dzień.

Agnieszka ma 40 lat i liczy na znalezienie partnera inspirującego oraz wspierającego w trudach dnia codziennego. Jak sama mówi, nie szuka pracownika, lecz prawdziwej miłości, której nigdy nie doświadczyła. Ma nadzieję na spotkanie osoby otwartej, z poczuciem humoru, zadbanej z uporządkowaną przeszłością.

Anna ma 35 lat i chciałaby poznać mężczyznę, który będzie grzeczny, ułożony, spokojny oraz który będzie dobrym człowiekiem dającym poczucie bezpieczeństwa. Rolniczka chciałaby być przy swoim partnerze szczęśliwa, móc się śmiać i przyjaźnić z nim. Anna szuka miłośnika zwierząt, ponieważ ma dwa pieski Doti i Melę. Chciałaby, by jej mężczyzna był wierzący.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: "Rolnik szuka żony" - do kiedy można wysyłać listy do 10. edycji?

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. lipiec 2024 22:41