StoryEditorRolnik szuka żony

Kiedy Waldemar z „Rolnik szuka żony” zamieszka z Dorotą?

Związek Waldemara i Doroty z 10. edycji „Rolnik szuka żony” kwitnie. Para planuje nie tylko wspólną przyszłość, ale również mieszkanie! Kiedy wybranka rolnika porzuci życie w mieście na rzecz wiejskiej sielanki?

Waldemar z „Rolnik szuka żony” popełnił błąd

Początek związku Waldemara i Doroty nie należał do najłatwiejszych. Rolnik pospieszył się z decyzją i postanowił wstępnie związać się z 10 lat młodszą Ewą. Krótka relacja nie należała jednak do udanych, a Waldemar szybko przekonał się, że popełnił błąd. Podczas finałowego odcinka programu rolnik nie ukrywał targających nim emocji, a jego wówczas już była wybranka miała żal nie tylko do niego, ale również do jego rodziców. Ostatecznie okazało się, że Waldemar po rozstaniu z Ewą nawiązał ponownie kontakt z Dorotą, z którą postanowił stworzyć związek.

Waldemar i Dorota z „Rolnik szuka żony” w szczęśliwym związku

Od czas zakończenia programu Waldemar i Dorota są w szczęśliwym związku, wbrew opinii widzów programu. Para nie tylko spędziła czas na wspólnym wyjeździe w górach, ale również świetnie bawiła się na balu sylwestrowym. Rolnik nie stroni również od udzielania wywiadów dziennikarzom żywo zainteresowanym jego związkiem. Waldemar zdradził ostatnio, kiedy planuje wspólne mieszkanie z Dorotą.

Kiedy Waldemar i Dorota z „Rolnik szuka żony” zamieszkają razem?

W ostatnim czasie Waldemar w rozmowie z dziennikarzami portalu „Świat seriali” ujawnił, jakie są jego plany na przyszłość wobec Doroty. Jak się okazuje, rolnik i jego wybranka mają zamiar razem zamieszkać i to już całkiem niedługo! Nie nastąpiło to do tej pory, ponieważ kobieta ma syna w wieku szkolnym, który uczy się w jednej ze szczecińskich placówek. W związku z tym plany na wspólne mieszkanie zostały przesunięte na okres wakacji, kiedy zarówno syn Doroty, jak i ona będą mieli więcej czasu na to, by przenieść swoje życie z woj. zachodniopomorskiego na Kujawy, gdzie mieszka rolnik.

Kiedy 11. edycja „Rolnik szuka żony”?

Format „Rolnik szuka żony” jest obecny w polskiej telewizji od roku 2014, a po 10 latach już wiosną wyemituje tzw. zerowy odcinek 11. edycji programu. Rolnicy zainteresowani znalezieniem miłość za pośrednictwem telewizyjnego show mogą się jeszcze zgłaszać do udziału w produkcji, wysyłając zgłoszenie dostępne TUTAJ.

image
Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin w zjawiskowej sesji ciążowej. Poród jest blisko

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: Świat seriali

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
20. lipiec 2024 13:17